Udemy 100% Discount Coupon Code | Udemy Free Course | Udemy Free Coupon Code

7 Günde Python (0'dan 100'e!) : PYT101

Pomodoro tekniği ile 1 haftada Python'ı tüm detaylarıyla öğrenin.


Description

G İ R İ Ş

Gelecekte yapay zeka, otomasyon, veri bilimi, AR&VR gibi konuların önem kazanacağı aşikar bir gerçek. Hatta yavaş yavaş hayatımızın içine bu akıllı sistemler dahil olmaya başladı. Ne yazık ki gelen yeni teknoloji, birçok mesleği de ortadan kaldırmak veya dönüştürmek zorunda. Değişim çağında yalnızca çağa ayak uydurarak kolay bir şekilde bu dönemi atlatabiliriz. Bunun yolu ise gelişen teknolojinin dilini anlamaktan geçiyor. 20. yüzyılda İngilizce nasıl ki konuşma dilinde oldukça önem kazandıysa, 21. yüzyılda programlama dillerinde Python aynı öneme sahip.

Yapay zeka ve veri bilimi, Python ile geliştiriliyor. Çünkü Python oldukça kolay öğrenilebilen, hızlı geliştirilebilen, gereksiz ayrıntılardan uzak ve zengin kütüphanesi ile öne çıkıyor. Bu sebeple her geçen gün Python'a olan ilgi arttı. Mesleğiniz ne olursa olsun kullandığınız cihazlar sayesinde Python ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Python'ı anlamak, gelecekte mesleğinizi daha iyi adapte olmanızı sağlayacak. Dilerseniz Python sayesinde siz de program yazabilir veya freelance çalışıp gelir elde edebilirsiniz.


B U    K U R S    N E    F A Y D A    S A Ğ L I Y O R ?

1 hafta gibi kısa bir sürede günde 1.5 saatinizi ayırarak Python'ı en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyorum. 1 hafta sonra CV'nize Python'ı rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Ayrıca pomodoro yöntemi sayesinde zaman yönetimi hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Çünkü bu kurs sayesinde sadece Python'ı değil, öğrenmeyi öğrenmenizi hedefliyorum. Pomodoro tekniği bunlardan bir tanesi. Benim en verim aldığım bu yöntem ile kurs videolarını hazırladım.


P O M O D O R O    T E K N İ Ğ İ    N E D İ R ?

Oldukça basit ve çok verimli! 25 dakika boyunca çevrenizdeki tüm uyarıcıları (telefon, televizyon, bildirimler vb.) kaldırıp sadece 25 dakika kursa can kulağıyla odaklanıyoruz. 25 dakikalık günün ilk videosu bittikten sonra 5 dakika ara veriyoruz. 5 dakika boyunca asla ders çalışmadan istediğimizi yapabiliriz. Böylelikle 30 dakikalık süre sonunda 1 pomodoro tamamlamış oluyoruz. Daha sonra aynı şekilde 2. ve 3. videomuza geçiyoruz. Bu kurs ile hedefimiz her gün 3 pomodoro! Toplam 1.5 saat.

Ayrıca 1.5 saatlik günün derslerini izlemeden önce dünün özetini, günün derslerini izledikten sonra ise yarının özeti var.


N A S I L    P R A T İ K    Y A P A C A Ğ I M ?

Sizin için quiz ve ödevler hazırladım. Bunları da tamamlarsanız maksimum verim alacağınıza inanıyorum. Ayrıca 2. kursum olan "Her Seviyeye Uygun Python Egzersizleri (Soru-Çözüm) : PYT102" ile öğrendiğiniz Python'ı, pratik yapma fırsatı bulacaksınız. 


Ç Ö Z E M E D İ Ğ İ M    B İ R    S O R U     V A R

Tabii ki :) Soru-Cevap bölümünde sorularınızı cevapsız bırakmıyorum. Eğer sorularınız cevapsız kalırsa kendim ücretinizi iade edeceğim.


  • Discord grubumuz ile takıldığınız bölümleri gruba yazabilir ve diğer öğrenciler ile sohbet edebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra gelecek mesaj ile grup linkine ulaşabilirsiniz.


  • Github ile kursta kullanılan tüm dosyalara ulaşabilirsiniz.


  • Taleplerinize göre bu kursa yeni içerikler ekleyip sürekli geliştireceğim. Bu yüzden sizin kursa yazdığınız yorumlar benim için oldukça önemli. Elimden geldiğince en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum ve bu hizmetin başka kişilere ulaşması için sizin kursa yazacağınız yorumlara ihtiyacım var.

  • Daha iyi bir görüntü ve ses kalitesi için videolar 1080p olarak yüklenmiştir ve bilgisayar mikrofonu yerine özel mikrofon kullanılmıştır.

Collect out of below 3 offers !
Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible
OR
Card image cap
New Customer Offer

Top courses from $13.99 when you first visit Udemy.

  • Region: Global (Exclude: Japan).
  • Get skills that fulfill. Biggest sale of the season.
  • All courses eligible
OR
Get this course offer on Udemy
19 People Already Collected this Offer
Support our work with a coffee if you like the offer
Also, have a look at below Guaranteed Offer box and grab all. !
Join our Telegram Group and get instant coupon notifications. Click here to join !
Udemy Coupons Telegram Group

10000 + People are already collecting the coupons just within 1 minute of posting on groups !

Join the group now if you don't want to miss any coupon

Join above Telegram Channels to get daily alerts on new coupon codes


Recently posted Udemy Coupons