Udemy 100% Discount Coupon Code | Udemy Free Course | Udemy Free Coupon Code

Tinkercad ile 3 Boyutlu Tasarım Yapmayı Öğreniyorum

Tinkercad ile 3 boyutlu çizim yapmayı öğrenin


Description

Merhaba Arkadaşlar,

Bu kursumuz ile mühendislik ve mimarlığın temeli olan 3 boyutlu çizim yapmayı öğreneceğiz.

Bu kursu başarı ile bitirdikten sonra hayalinizdeki herşeyi 3 boyutlu olarak rahatlıkla çizebileceksiniz.

Tinkercad, basitliği ve kullanım kolaylığıyla bilinen, bir web tarayıcısında çalışan ücretsiz, çevrimiçi bir 3D modelleme programıdır. 2011 yılında piyasaya sürüldüğünden beri, 3D baskı için modeller oluşturmak ve okullarda yapıcı katı geometriye giriş düzeyinde bir giriş yapmak için popüler bir platform haline geldi.

Tinkercad, basitliği ve kullanım kolaylığıyla bilinen, bir web tarayıcısında çalışan ücretsiz, çevrimiçi bir 3D modelleme programıdır. 2011 yılında piyasaya sürüldüğünden beri, 3D baskı için modeller oluşturmak ve okullarda yapıcı katı geometriye giriş düzeyinde bir giriş yapmak için popüler bir platform haline geldi.


Tinkercad kullanması en eğlenceli tasarım programlarından biridir. Rengarenk ara yüzü ile çok ciddi işleri bile keyifle yapabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı yapmaya başlamak istiyorsanız ücretsiz bir hesap açıp profilinizi oluşturabilir yaptığınız modelleri kaydedip daha sonra üzerlerinde tekrar oynayabilirsiniz. Ayrıca profilinizi açtıktan sonra yaptığınız modelleri paylaşabilir, paylaşılmış başka modelleri kullanabilirsiniz. Böylece aslında üzerinde oynayabileceğiniz bir sürü modele de sahip oluyorsunuz.

Oluşturduğunuz modelleri 3 boyutlu yazıcılar için indirebilir ve basabilirsiniz. Böylece bu basit programı ve 3 boyutlu yazıcıları kullanarak aklınızdaki fikirleri hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.


Uygulama; Windows, Mac veya Linux üzerinde tüm web tarayıcılarında çalışır.

3 boyutlu tasarım yapmak ve bu konu hakkında kendini geliştirmek isteyen kullanıcılara güvenli bir alan sağlayan Tinkercad’la yaratıcı düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Sektörel çizimler, mimarlık tasarımları, eğitimsel tasarımlar gibi profesyonellik düzeyi yüksek olan içerikler hazırlamak için faydalanacağınız bu platform, kullanıcılarına bir takım özelleştirmeler sunar. Bunları kendi tarzınıza uygun şekilde kullanarak tasarımlarınızı şekillendirebilirsiniz. Tinkercad’da tasarım yapmak için programı illa bilgisayarınıza indirmenize gerek yoktur. İnternet sitesine girerek Tinkercad giriş işlemlerini yapabilirsiniz. Aktif internet bağlantısının olduğu her bir bilgisayar veya tablet üzerinden platforma girerek düşüncelerinizi hayata geçirecek tasarımlar yapabilir ve kaydedebilirsiniz.

Collect out of below 3 offers !
Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible
OR
Card image cap
New Customer Offer

Top courses from $13.99 when you first visit Udemy.

  • Region: Global (Exclude: Japan).
  • Get skills that fulfill. Biggest sale of the season.
  • All courses eligible
OR
Get this course offer on Udemy
13 People Already Collected this Offer
Also, have a look at below Guaranteed Offer box and grab all. !

If you don't want to miss any coupon, you should join our private Telegram Group !

Dealsonchat Udemy Edureka Telegram Group
Join the group now if you don't want to miss any coupon !

Join above Telegram Channels to get daily alerts on new coupon codes