Udemy 100% Discount Coupon Code | Udemy Free Course | Udemy Free Coupon Code

Decluttering - kompletna organizacja domu, biura, cyklu życi

Uporządkowanie życia - organizacja, majsterkowanie, minimalistyczny styl życia i techniki organizacji komputerów


Description

Decluttering - kompletna organizacja domu, biura, cyklu życia


Uporządkowanie życia - organizacja, majsterkowanie, minimalistyczny styl życia i techniki organizacji komputerów


Możesz uporządkować swoje życie i zacząć cieszyć się domem, biurem, samochodem i otoczeniem na własnych warunkach. Twój bałagan nie musi już wypełniać Twojej przestrzeni i Twojego życia.


Odszyfrowanie może wydawać się tak przytłaczające, że po prostu wydaje się zbyt trudne, aby kiedykolwiek zacząć. Ten kurs ułatwi Ci rozpoczęcie deklutteringu już dziś! Nie musisz też układać bielizny ani dopasowywać kolorystycznie skarpet.


Bałagan zajmuje każdy centymetr naszego życia, nie tylko nasze szafy i sypialnię, ale także nasze umysły i wolny czas. Bałagan pochodzi nie tylko z niechcianej poczty i ubrań, które już nie pasują, ale także z powiadomień w mediach społecznościowych i ciągłych e-maili od Groupona, aby kupić więcej rzeczy!


Możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i otoczeniem. Ten wyjątkowy, przełomowy kurs idzie głębiej niż jakikolwiek inny kurs porządkowania, kierując się do prawdziwych źródeł wszelkiego bałaganu w twoim życiu. Możesz prowadzić życie bez bałaganu i takie, które ma prawdziwą uważność przywiązaną do większości twojego dnia.


Wiadomość od instruktora


„Problem z tak wieloma kursami i książkami na temat porządkowania nie polega na tym, że nie mają dobrych pomysłów i sugestii. Problem w tym, że instruktorzy to ludzie, którzy zawsze byli schludni i zorganizowani. Porządkowanie jest dla nich drugą naturą. z drugiej strony, jestem naturalnie niechlujny, a czasem niechlujny. Musiałem wymyślić system, który działa dla mnie i dla ludzi takich jak ja. Mój unikalny system tworzenia SelfieSpeak Audio Programming (SSP) zbuduje system, który pozwoli Ci żyć bałaganem- Na zawsze wolny!" TJ Walker


TJ Walker ma na Udemy ponad tuzin najlepiej sprzedających się kursów rozwoju osobistego i jest jednym z najbardziej płodnych i odnoszących sukcesy trenerów rozwoju osobistego na świecie (online i offline).


TJ jest również znany z szybkiego odpowiadania na pytania, wątpliwości i problemy każdego ucznia. TJ to naprawdę przystępny instruktor!Oto, co studenci Udemy mówią o tym kursie:


„Jak dotąd bardzo pomocny, z pewnością jeden z najlepszych, jeśli nie - najlepszy kurs samowzbogacania na tej platformie”. Lorenzo De Marco


„Podoba mi się prosty styl nauczania. Wyjaśnia ważne przesłanie do domu i udziela praktycznych wskazówek, jak zacząć organizować teraz”. Megan Fencil


„Początkowo myślałem, że to będzie jak samouczek Marthy Stewart, ale zamiast tego proste zalecenia dotyczące zdrowego rozsądku są fantastyczne. Zagłębił się w wiele aspektów, o których nawet nie myślałem, że należy się nimi zająć, ale teraz zdaję sobie sprawę, że tak. " Jennifer Douglas


„Czuję, że mam bałagan w swoim życiu, a nauczyciel motywuje mnie do sprzątania”. Luz LozaZarejestruj się teraz, aby rozpocząć proces odszyfrowywania już dziś.

Collect out of below 3 offers !
Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible
OR
Card image cap
New Customer Offer

Top courses from $13.99 when you first visit Udemy.

  • Region: Global (Exclude: Japan).
  • Get skills that fulfill. Biggest sale of the season.
  • All courses eligible
OR
Get this course offer on Udemy
9 People Already Collected this Offer
Support our work with a coffee if you like the offer
Also, have a look at below Guaranteed Offer box and grab all. !
Join our Telegram Group and get instant coupon notifications. Click here to join !
Udemy Coupons Telegram Group

10000 + People are already collecting the coupons just within 1 minute of posting on groups !

Join the group now if you don't want to miss any coupon

Join above Telegram Channels to get daily alerts on new coupon codes


Recently posted Udemy Coupons