Udemy 100% Off Discount Coupon Code | Premium discount coupon code | Udemy Free Coupon Code

Udemy Coupon 100% Off Discount

Şan Dersi - Ses Eğitimi

Aynı gemideyiz, gelin birlikte yürütelim!

Şan Dersi - Ses Eğitimi

Udemy Coupon Offer Description

Şan Dersi sesinizi ve nefesinizi doğru şekilde kullanmak için verilen bir eğitimdir. Bunun yanında ses sağlığı ve telaffuz yeteneği de gelişmektedir. Şan Dersi ile konuşma problemleri ve kelimelerin yanlış telaffuzları büyük ölçüde düzelecektir. Çene yapınız, duruşunuz, özgüveniniz tamamen iyileşecektir. Fakat bu dersleri izlemeye başlamadan önce zihninizin ve odağınızın tamamen derse hazır olduğundan emin olmalısınız.

- Videolu ders yüz yüze derslerden farklıdır. Güvenli bir ders olması açısından video sırasında eğitmenin verdiği tüm talimatlara eksiksiz uymanız en doğrusu olacaktır.

- Yapılan nefes çalışmalarını yaparken baş dönmesi yaşamanız çok normaldir. Bu yüzden hemen oturabileceğiniz bir konumda ayakta durmanızı tavsiye ederim.

- Derslerin içinde bulunan "Ses Isıtma Egzersizleri" videosunu her gün çalışmalardan önce kesinlikle tekrar ederek sesinizi ısıtın aksi takdirde sesinizde sağlık problemleri yaşama ihtimaliniz olabilir.

-Sesinizi ısıttıktan sonra soğuk su içmemenizi öneririm, Çünkü ısınan ses teline soğuk su temas ettiğinde ses teli ters etki ile şoklanarak şişebilir ve istenmeyen ağrılar meydana çıkabilir.

- Bu dersin diğer tüm derslerden en önemli ayrılan tarafı 3 video içeren "Nasıl Söylenir?" bölümüdür. Bu bölümde sizler için seçtiğimiz 3 farklı tarzda eserin şan tekniğine nasıl uyarlandığını inceleyeceksiniz.

- Ses grupları erkeklerde; tenor, bariton, bas. Kadınlarda; soprano, mezzo-soprano ve altodur. Opera literatürü ise daha fazla ses türü ayrımı gerektirmektedir. Örneğin, bas, bas buffo, bas bariton, dramatik bariton, lirik bariton, lirik tenor dramatik tenor, tenor buffo gibi. Kadın seslerinde ise, dramatik soprano, spinto soprano, lirik soprano, leger soprano, subret, koloratur soprano, dramatik koloratur, mezzo-soprano, lirik mezzo, alto, lirik alto gibi. Ulaşılabilir en kalın ton kontra fa1 =43 Hz, en ince ton ise mi4=2610 Hz’dir. Bas literatüründeki en kalın ton ise re=72,6 Hz’dir. Ancak kadın seslerinde larenks ıslık sesi 4000 Hz’e kadar çıkabilmektedir. Bu ses gruplarına da hakim olarak kendi ses grubunuzu da öğrenmiş olacaksınız.

Şimdi Şan Dersinin daha çok faydasını öğrenmek için derse başla!

Collect out of below Udemy Coupon offers !

Card image cap
Udemy Learn Anything Offer

Thousand of online courses to choose from.

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible

OR

Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible

OR

Get this course offer on Udemy
3 People Already Collected this Udemy discount coupon offer

Discount : 100 % OFF

(100% Off discount only for first 1000 redemptions. So grab fast !)

Be the first one to grab the coupon by joining our Telegram Group

The 100% Off coupon on this course has been expired. But, don't be upset . Scroll down and grab other 100+ active coupon codes !
Please donate us atleast 1$ (Rs. 70/-) if you are happy with atleast 1 Free course provided by us.
Note : PhonePe/GooglePay/UPI Payments are accepted on buymeacoffee !