Udemy 100% Off Discount Coupon Code | Premium discount coupon code | Udemy Free Coupon Code

Udemy Coupon 100% Off Discount

Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2

IELTS için nasıl yazmamız gerektiğini öğreniyoruz.

Türkçe IELTS Writing Task 1 ve Task 2

Udemy Offer Course Description

IELTS ve benzeri akademik sınavlar birçok yeti gerektirir. İngilizcesi zaten iyi düzeyde olan kursiyerler sınavın Reading ve Listening bölümleri için kendilerini geliştirebilmektedirler. Güncel kitaplardan alıştırmalar yaparak ve cevap anahtarlarından kendilerini kontrol ederek bir düzey yakalayabilirler.  Ancak, bu tipteki profesyonel sınavlara özellikle Writing ve Speaking bölümleri için kendi başınıza çalışmak yetersizdir.

Kursiyerlerin, bu konuda uzman eğitmenlerden (feedback) geri bildirimler alması ve tavsiyeler doğrultusunda çalışması gerekir. CanEnglish App tam bu noktada devreye girer. Sınavın tüm stratejileri üzerine bilgilendirmeler ve stratejiler anlatan videolar izlersiniz, sonra da Task ‘lar yardımıyla aşama aşama ilerlersiniz. Yaptığınız tüm çalışmalar için uzmanlar tarafından değerlendirilir ve geri dönütlerle yönlendirilirsiniz. Saatlerce kursa gitmez, ciddi maliyetlerle katlanmaz ve kesin bir verim alırsınız. Tam aradığınız gibi durmuyor mu? Hadi başlayalım!


CanEnglish App (CanApp) uygulamamızı ücretsiz indirerek, eğitmeninizden 1 haftaya kadar ücretsiz ve taahhütsüz geri bildirim alabilirsiniz. 


Dünya çapında kabul gören bu sınavlara, CanEnglish'in uzman kadrosunun hazırladığı bireysel yol haritalarıyla çalışın. Bu kursla uzman kadrolu eğitmenimizle, size en uygun materyallerle ve bireysel ilgiyle sonuca ulaşın.

Mobil uygulamamızı indirerek, bir çok egzersiz yapabilir, yaptığınız çalışmalarla ilgili geri bildirimler alabilirsiniz. Unutmayın, yazmanın nasıl olduğunu öğrenmeniz yeterli değil. Yazdığınız essay'lerle ilgili geri bildirimler almalı ve gerekli düzeltileri uygulamasınız. Bu konuda danışmanınızdan yardım isteyebilir ve yönlendirmesine başvurabilirsiniz.

Collect out of below 3 offers !
Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible
OR
Card image cap
New Customer Offer

Top courses from $13.99 when you first visit Udemy.

  • Region: Global (Exclude: Japan).
  • Get skills that fulfill. Biggest sale of the season.
  • All courses eligible
OR

Discount : 100 % OFF

(100% Off discount only for first 1000 redemptions. So grab fast !)

Be the first one to grab the coupon by joining our Telegram Group

Get this course offer on Udemy
11 People Already Collected this Udemy discount coupon offer
The 100% Off coupon on this course has been expired. But, don't be upset . Scroll down and grab other 100+ active coupon codes !
Support our work with a coffee if you like the offer