Udemy 100% Off Discount Coupon Code | Premium discount coupon code | Udemy Free Coupon Code

Udemy Coupon 100% Off Discount

İngilizce Mülakat Teknikleri ve Pratikleri 2

İngilizce mülakatlarda sorulan basit sorular, zekice cevaplar gerektirir. En iyi cevapları vermeye devam ediyoruz!

İngilizce Mülakat Teknikleri ve Pratikleri 2

Udemy Offer Course Description

İngilizce İş Mülakatları 2. Bölüme başlıyoruz.

Bölüm gerekliliklerini tamamlayan kursiyerler CanEnglish basılı sertifikasını almaya hak kazacaklardır. Eğitmenle daha iyi bir iletişim için 'CanEnglish' mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Mobil uygulamadan alınacak danışmanlık hizmeti Udemy kayıtlı öğrencilerine özel, her hangi bir taahhüt olmaksızın 1 ay ücretsiz olacaktır. 

İngilizce mülakatlarda size sorulan çok naif sorular aslında ciddi cevaplar vermenizi gerektirir.

İngilizce mülakat eğitimi program içeriği iş mülakatlarında en çok sorulan sorular ve bunlara verilmesi beklenen cevaplar üzerine şekillenmiştir. Kursiyerlere İnsan Kaynakları uzmanlarının belirlediği ve mülakatlarda en çok değerlendirdiği 48 sorudan oluşan bir yol haritası verilir.

Bu eğitimde 48 soruluk yol haritamızdan kalan 27 soru ve bu sorulara verilmesi gereken etkili cevaplar ve bunlar üzerine sizlerin yapacağı pratikler var.

Aynı zamanda NLP uzmanı olan eğitmenimiz sizi yaşayacağınız bu stresli toplantı için motive eder. Tüm sorulara İK uzmanlarının beklentileri doğrultusunda cevaplar hazırlanmıştır ve örnek yapılar kursiyerin muhtemel gireceği firma doğrultusunda tekrar şekillenir.

Kursiyer mülakatta yaşayacağı gerçek zamanlı durumu defalarca pratik eder. Kursiyerlerden cevaplarının bir kısmını kayda alması istenir ve ilgili cevaplar öğrenci ile birlikte değerlendirilir. Kursiyer bu eğitimde sadece İngilizce pratikleri yapmakla kalmaz aynı zamanda İK uzmanlarının beklediği cevapları da pratikler yapmış olarak ve en iyi şekilde kavramış olur.

İngilizce mülakatlarda sorulan basit sorular, zekice cevaplar gerektirir.

Tell me about yourself. (Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?)

Tüm mülakatlar aslında bu veya benzeri çok samimi bir soru ile başlar. Ancak, İK uzmanlarının amacı sizi rahatlatmak ve samimi olmanızı sağlamak değildir. Sizi işe alacak insanlar, sizin yakın dostlarınız değillerdir. Size ne kadar samimi olurlarsa olsunlar, asla bir dostunuzla konuşur gibi bir dil kullanmamalısınız. Bu sebeple kendinizle ilgili bireysel özelliklerden bahsetmemelisiniz çünkü ellerinde özgeçmişiniz zaten bulunmaktadır.

İK uzmanlarının asıl istedikleri, başvurulan iş ilanına neden uygun olduğunuzu anlamak, yetilerinizin iş ilanında yazan iş gereksinimlerine ne kadar karşıladığını gözlemlemek ve daha önceki deneyimlerinizin başvurduğunuz yeni pozisyon için uygunluğunu kavramak içindir. Yani kendinizden bahsederken her cümleniz, ilgili pozisyon için neden aranan kişi olduğunuzu söylemek üzere olmalıdır. Böyle bir cevap hangi okullardan mezun olduğunuzdan, üniversite yıllarında yaptığını yurtdışı gezilerinden veya hobilerinizden çok daha doğru ve etkilidir.


Discount : 100 % OFF

(100% Off discount only for first 1000 redemptions. So grab fast !)

Be the first one to grab the coupon by joining our Telegram Group

Get this course offer on Udemy
4 People Already Collected this Udemy discount coupon offer
The 100% Off coupon on this course has been expired. But, don't be upset . Scroll down and grab other 100+ active coupon codes !