Udemy 100% Off Discount Coupon Code | Premium discount coupon code | Udemy Free Coupon Code

Udemy Coupon 100% Off Discount

Python | Sıfırdan Uzmanlığa 15+ Saat Programlama Eğitim Seti

Sıfırdan Python ile Yazılım ve Pogramlama Öğrenin! | Django-Web Geliştirme-Veri Analizi-Pandas-Sqlite-Numpy-Selenium

Python | Sıfırdan Uzmanlığa 15+ Saat Programlama Eğitim Seti

Udemy Coupon Offer Description

Python eğitimini sıfırdan uzmanlığa ve yazılım geliştirme uygulamaları ile öğrenmeye hazır mısınız? Tüm yazılım ve programlama bilgilerini sizinle paylaşacağımız Python eğitiminde göreceğiniz ileri seviye programlama teknikleri ile piyasada rahatlıkla fark yaratabileceksiniz! Bu eğitimimizde Python programlama dilinin önemli olan tüm komutlarına ve modüllerine sıfırdan başlayarak, ileri seviyeye kadar değineceğiz. Eğitimde algoritma yazmayı ve kurmayı öğreneceksiniz, akabinde karışık algoritmaları çok kolay çözebileceksiniz. Ayrıca programlamanın mantığını da öğrendikten sonra istediğiniz her yazılım alanında kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Python programlama dili tüm alanlara uygulanabilir olduğundan, çok sayıda uygulama ve milyonlarca komut dosyası oluşturabileceksiniz. Eğitimimiz gelen istekler doğrultusunda her zaman güncel tutulmaya da çalışılacaktır. Aynı zamanda da tüm sorularınızı eğitimi izlerken anında sorabilirsiniz ve 24 saat içerisinde sorularınıza yanıt almış olacaksınız! Eğer Python ile ilgiliyseniz ve aynı zamanda da Yazılım, Yazılım Geliştirme, Veri Bilimi ve Makine Öğrenimi gibi önemli sektörlere ilgi duyuyorsanız bu Python eğitimi tam size göre bir eğitim olacaktır. Herkese şimdiden iyi bir eğitim geçirmesi dileğiyle, eğitimde başarılar dileriz.

Python, nesne yönelimli, yorumlamalı, birimsel (modüler) ve etkileşimli yüksek seviyeli bir programlama dilidir. Girintilere dayalı basit söz dizimi, dilin öğrenilmesini ve akılda kalmasını kolaylaştırır. Bu da ona söz diziminin ayrıntıları ile vakit yitirmeden programlama yapılmaya başlanabilen bir dil olma özelliği kazandırır. Modüler yapısı, sınıf dizgesini (sistem) ve her türlü veri alanı girişini destekler. Hemen hemen her türlü platformda çalışabilir (Unix, Linux, Mac, Windows, Amiga, Symbian). Python ile sistem programlama, kullanıcı arabirimi programlama, ağ programlama, web programlama, uygulama ve veri tabanı yazılımı programlama gibi birçok alanda yazılım geliştirebilirsiniz. Büyük yazılımların hızlı bir şekilde prototiplerinin üretilmesi ve denenmesi gerektiği durumlarda da C ya da C++ gibi dillere tercih edilir.

Python, 1980'lerin sonunda ABC programlama diline alternatif olarak tasarlanmıştı. Python 2.0, ilk kez 2000 yılında yayınlandı. 2008'de yayınlanan Python 3.0, dilin önceki versiyonuyla tam uyumlu değildir ve Python 2.x'te yazılan kodların Python 3.x'te çalışması için değiştirilmesi gerekmektedir. Python 2 versiyonun resmi geliştirilme süreci, dilin son sürümü olan Python 2.7.x serisi versiyonların ardından 1 Ocak 2020 itibarıyla resmi olarak sona erdi. Python 2.x geliştirilme desteğinin sona ermesinin ardından, Python dilinin 3.6.x ve sonraki sürümlerinin geliştirilmesi devam etmektedir.

Collect out of below Udemy Coupon offers !

Card image cap
Udemy Learn Anything Offer

Thousand of online courses to choose from.

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible

OR

Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible

OR

Get this course offer on Udemy
5 People Already Collected this Udemy discount coupon offer

Discount : 100 % OFF

(100% Off discount only for first 1000 redemptions. So grab fast !)

Be the first one to grab the coupon by joining our Telegram Group

The 100% Off coupon on this course has been expired. But, don't be upset . Scroll down and grab other 100+ active coupon codes !
Please donate us atleast 1$ (Rs. 70/-) if you are happy with atleast 1 Free course provided by us.
Note : PhonePe/GooglePay/UPI Payments are accepted on buymeacoffee !