Udemy 100% Off Discount Coupon Code | Premium discount coupon code | Udemy Free Coupon Code

Udemy Coupon 100% Off Discount

Creo Parametric | Sıfırdan 15+ Saat Sektörel Eğitim Seti

Makine, Otomotiv ve Beyaz Eşya Gibi Endüstrilerde Kullanılan Creo Programını Öğrenmeye Başlayın! | CAD/CAM

Creo Parametric | Sıfırdan 15+ Saat Sektörel Eğitim Seti

Udemy Coupon Offer Description

Creo eğitimini kalıp tasarım mühendislerinden öğrenmeye hazır mısınız? Tüm tasarım ve imalat tecrübelerimizi sizinle paylaşacağımız Creo eğitiminde göreceğiniz ileri seviye 3D modelleme teknikleri ile piyasada rahatlıkla fark yaratabileceksiniz! Eğitmenler olarak uzun yıllar çalıştığımız plastik enjeksiyon ve sac metal kalıp tasarımlarında edindiğimiz bilgi birikimlerimizi şimdi sizinle paylaşmaya hazırız! Bu eğitimimizde Creo programının önemli olan tüm modüllerine sıfırdan başlayarak, ileri seviyeye kadar değineceğiz. Eğitimimiz gelen istekler doğrultusunda her zaman güncel tutulmaya da çalışılacaktır. Aynı zamanda da tüm sorularınızı eğitimi izlerken anında sorabilirsiniz ve 24 saat içerisinde sorularınıza yanıt almış olacaksınız! Eğer Creo ile ilgiliyseniz ve aynı zamanda da Makine, Otomotiv, Kalıp veya Beyaz Eşya gibi önemli sektörlere ilgi duyuyorsanız bu Creo eğitimi tam size göre bir eğitim olacaktır. Herkese şimdiden iyi bir eğitim geçirmesi dileğiyle, eğitimde başarılar dileriz.

Creo, Amerika Birleşik Devletleri merkezli PTC şirketinin geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım (CAD) programıdır. Eski adıyla Pro/engineer olarak bilinir. Arayüz ve kullanım olarak daha çok NX ve Solidworks programlarına benzerdir. Kullanımı basit ve pratiktir. Bu da Creo programının büyük avantajlarındandır. Diğer en büyük avantajı ise PLM (Product Lifecycle Management) yani ürün yaşam çevrimi programıdır. Yine PTC şirketine ait bir PLM çözümü olan Windchill programı Creo ile entegre çalışır. Piyasada da Amerika Birleşik Devletleri merkezli çoğu büyük firma PLM çözümü olarak Windchill programını kullanmaktadır. Bu durum da Creo programının diğer programlara göre tercih edilme sebeplerinden biridir. Ülkemizde de daha çok Makine, Otomotiv, Kalıp ve Beyaz Eşya gibi sektörlerde kullanılır. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde oldukça yaygın bir programdır. Sürüm olarak da Creo 5.0, 6.0 ve 7.0 yaygın olarak kullanılmaktadır.

Collect out of below Udemy Coupon offers !

Card image cap
Udemy Learn Anything Offer

Thousand of online courses to choose from.

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible

OR

Card image cap
Udemy 24-Hour Flash Sale

Udemy online courses start at $11.99

  • Limited period offer
  • New courses included
  • Courses from all categories eligible

OR

Get this course offer on Udemy
4 People Already Collected this Udemy discount coupon offer

Discount : 100 % OFF

(100% Off discount only for first 1000 redemptions. So grab fast !)

Be the first one to grab the coupon by joining our Telegram Group

The 100% Off coupon on this course has been expired. But, don't be upset . Scroll down and grab other 100+ active coupon codes !
Please donate us atleast 1$ (Rs. 70/-) if you are happy with atleast 1 Free course provided by us.
Note : PhonePe/GooglePay/UPI Payments are accepted on buymeacoffee !